Winteravontuur Malangen 4 dagen

Helaas, deze reis is niet meer boekbaar. Wil je wel op de hoogte blijven van de beschikbaarheid, dan kun je hier klikken om een vrijblijvende voorreservering aan te maken voor 2024.
 

Malangen Resort is de ideale kennismaking met winters Noorwegen! Het resort ligt op een uur rijden van de bekende stad Tromsø. Door de huurauto heb je alle vrijheid om de omgeving van Tromsø en Malangen te verkennen. Maak een dagtocht met de auto naar het eiland Senja, ook wel klein Noorwegen genoemd. Vanuit Malangen Resort kun je diverse winterse activiteiten ondernemen. Ga op huskysafari, bestuur een sneeuwscooter of maak een sneeuwschoenwandeling met gids. Elke avond kun je op jacht naar het noorderlicht, want deze locatie is hier perfect voor. Vanuit je cabin heb je al de mogelijkheid om het noorderlicht schouwspel te bewonderen.

Verzorging 
Je verblijft 3 nachten in een cabin op basis van logies en ontbijt. Halfpension kun je optioneel bijboeken.

Highlights

  • Diverse mogelijkheden voor winterse activiteiten
  • Indrukwekkende Noorse fjorden
  • Unieke noorderlichtlocatie
  • Op pad met de huurauto
Tarieven en vertrekdata
  • Fly & drive
  • 4 dagen
  • Logies en ontbijt
  • Februari - maart
  • Incl. rechtstreekse vluchten en autohuur
annemarie-h-lapland

Annemarie Peeters

Pure Noorden specialist Voigt Travel

Op de kaart

Verblijf in Malangen Resort

Excursies

malangen-excursies

Malangen excursies

malangen-belevenis-sneeuwscooters

Betreed de wildernis op sneeuwscooters

Je ontmoet de gids bij het hoofdgebouw van Malangen en rijdt per minibus naar een plek hoger in de bergen. Deze unieke sneeuwscootersafari biedt een onvergetelijke reis door het desolate landschap. Je reist met twee personen per scooter. Halverwege de excursie geniet je van een warme snack en een warm drankje bij het open vuur.

  • Prijs: € 195,50 per persoon
  • Duur: ca. 6 uur
  • Moeilijkheidsgraad: Gemakkelijk
  • NB: Minimum leeftijd 15 (2 personen/scooter)
malangen-sneeuwschoenwandelen

Sneeuwschoenwandelen rond Malangen

De enige menselijke sporen die je ziet, zijn de voetstappen van de voorgangers tijdens deze tocht door de ongerepte wildernis. Het enige dat je hoort, is het knisperen van de sneeuw onder uw sneeuwschoenen. Onderweg warm je op bij een kampvuur middenin de natuur. Als je geluk hebt vang je misschien wel een glimp op van een vos.

  • Prijs: € 107 per persoon | € 64,20 per kind 8 t/m 14 jaar
  • Duur: ca. 3,5 uur
  • Moeilijkheidsgraad: Gemakkelijk
  • NB: Minimum leeftijd 8
senja-op-skis-door-besneeuwde-bossen

Op ski's door de besneeuwde bossen

Langlaufen heeft een speciaal plekje in het hart bij de Noren. Waar vroeger nog gelanglauft moest worden, omdat het de enige vorm van transport was is het nu iets wat de Noren met heel veel plezier voor de lol uitoefenen. De instructeur legt je de basistechnieken uit voordat je je waagt aan een korte maar enerverende trip door de besneeuwde bossen!

  • Prijs: € 97,50 per persoon | € 58,50 per kind 8 t/m 14 jaar
  • Duur: ca. 3 uur
  • Moeilijkheidsgraad: Uitdagend
  • NB: Minimum leeftijd 8
malangen-sneeuwschoenwandeling-maanlicht

Sneeuwschoenwandeling onder het maanlicht

Onder het licht van de maan ga je op sneeuwschoenen op zoek naar het noorderlicht aan de hemel. Samen met een gids wandel je naar de plekken van waaruit je het beste het noorderlicht kunt zien als het aan de hemel verschijnt. Halverwege de tocht stop je om een vuur te maken en geniet je van een warm drankje.

  • Prijs: € 127,00 per persoon
  • Duur: ca. 4 uur
  • Moeilijkheidsgraad: Gemiddeld
  • NB: Minimum leeftijd 15
malangen-huskysafari

Huskysafari Malangen

Beleef een geweldige tocht met enthousiaste husky’s. De huskyboerderij bevindt zich op loopafstand van Malangen Resort en al lang voor je aan komt lopen hoor je de honden fanatiek blaffen. Voordat je op de slede stapt, krijg je eerst een uitgebreide instructie. Samen met de husky’s vorm je een team en dat vergt de nodige afstemming. Na de instructie stapt één persoon in de slede en de ander stuurt. Halverwege heb je uiteraard de mogelijkheid om te wisselen van bestuurder.

  • Prijs: € 176 per persoon| € 105,60 per kind t/m 14 jaar
  • Duur: ca. 3,5 uur
  • Moeilijkheidsgraad: Gemakkelijk
  • NB: Minimum leeftijd 4
malangen-rendieren-voeren-sami-geschiedenis

Rendieren voeren en Sami geschiedenis Malangen

Ga mee op reis door de Sami-cultuur! De Sami zijn de inheemse bevolking die leeft in de noordelijke uitersten van Europa. Betreed een traditionele "lavvu" (traditionele Sami tent) en hoor fascinerende verhalen over de geschiedenis en levenswijze van de inheemse Sami-bevolking. Ook krijg je de gelegenheid om een authentiek Samisch gerecht te proeven. Daarna is het tijd om een rendier te voeren en meer te weten te komen over de tradities van het hoeden van rendieren en de kunst van het gooien met lasso.

  • Prijs: € 146,50 per persoon | € 87,90 per kind 4 t/m 14 jaar
  • Duur: ca. 4 uur
  • Moeilijkheidsgraad: Gemakkelijk
  • NB: Minimum leeftijd 4

Reviews Onze reviews met 2, 3, 4 en 5 sterren

4,8
2566 reviews

Praktisch
Meer informatie over reizen met Voigt Travel

Ook deze reizen kunnen je interesseren

  • Incl. huurauto en noorderlichtsafari
    5 dagen, halfpension

    Noorderlicht op Sommarøy 5 dagen

    arctisch-avontuur-sommaroy-5-dagen-thumb
  • Inclusief autohuur en excursies
    5 dagen, logies en ontbijt

    Winteravontuur Malangen 5 dagen

    winteravontuur-malangen-5-dagen-thumb